Teknoloji

Aksiyon Macera Oyunu The War of the Worlds: Siberia Duyurdu

 
IL-2 tarafından geliştirilen ve 1C Game tarafından yayınlanan aksiyon macera oyunu The War of the Worlds: Siberia duyuruldu. Oyunun hangi platformlarda yayınlanacağı açıklanmadı. Piyasaya sürüleceği kesin zaman belirtilmedi.
 
Savaş, çaresizlik ve hayatta kalma çabası dikkate alınır
 
 
 
Alternatif bir 1896 dünyasında geçen Dünyalar Savaşı: Sibirya, devasa bir Mars istilasını konu alıyor. Buradaki insanlar panik içinde Petrograd’dan kaçarak kendilerini kurtarmaya çalışıyorlar ve gerçek, Rus İmparatorluğu’nun doğu ucuna doğru ilerliyor. Burada oyuncular dikkat çekici karakterlerle karşılaşıyor, ilgi çekici yerleri ziyaret ediyor, dramatik sahnelere dalıyor ve enerjik arayışlara giriyor.
 
The War of the Worlds: Siberia bağımsız bir oyun stüdyosu tarafından biz oyun severlere sunulmayı bekliyor. Bu doğrultuda geliştirici ekip, oyunun kapsamı nedeniyle zorlandıklarını ve ekiplerini genişletmek istediklerini belirtiyor. Stüdyo, geliştiricileri Moskova’daki ofislerine davet ediyor.
 
Projeyle ilgili şu anda bilinenler bunlar. Ayrıca aşağıdan duyuru fragmanını da izleyebilirsiniz. Projenin çıkış tarihi ve desteklenen platformlar daha sonra açıklanacak.
 
Duyuru fragmanı
 
 

gedizajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu