Haber

AOSB 2. Sanayi Gençlik Koşusu 21 Mayıs’ta Yapılacak

AOSB 2. Sanayi Gençlik Koşusu’nun 21 Mayıs Pazar günü gerçekleştirileceği ve 10 kilometrelik parkurda gerçekleştirileceği bildirildi.

Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB), ekonomisinin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleriyle de kente değer katmaktadır. Spor İl Müdürlüğü ile işbirliği içinde yapılacaktır. AOSB’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ruhunu yaşatacak anlamlı bir etkinlikte insanları bir araya getireceği kaydedildi.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin herkesin eğlenmesi, kaynaşması ve kendini yetkin hissetmesi için en iyi yolun spor olduğunu belirtti. “AOSB Klasik Futbol Turnuvasını o zamandan beri düzenliyoruz. Geçen yıl halka açık olan AOSB Gençler Koşusu’nun ilkini geçen yıl AOSB’mizde gerçekleştirdik. Yoğun katılımın olduğu koşumuzu devam ettiriyoruz. Bunun yanı sıra Spor Şenlikleri adı altında yıl geneline yaydığımız çeşitli branşlarda sportif faaliyetler gerçekleştireceğiz.” .

Tüm sporseverleri ve Adanalıları etkinliğe davet eden Başkan Sütcü, etkinliğin 21 Mayıs Pazar günü saat 08.00’de Fuzuli Caddesi Merkez Park önünden başlayacağını kaydetti.

AOSB 2. Sanayi Gençlik Koşusu’nun 10 kilometrelik parkur boyunca gerçekleştirileceği ve etkinliklerin Merkez Park’ta oluşturulacak fuaye alanında gerçekleştirileceği belirtildi. – ADANA

akyurtajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu