Yaşam

Başkan Dündar üniversiteyi kazanan öğrencilerle buluştu

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, belediyenin bilgi evleri ve kütüphanelerinde sınava hazırlanarak üniversiteyi kazanan öğrencilerle buluşmaya geldi.

Eğitime yaptığı yatırımlarla öğrencilere destek veren Osmangazi Belediyesi, sınavlara hazırlanan öğrencilere kütüphane ve bilgi evlerinin kapılarını açarak hizmet veriyor. Geçtiğimiz yıl Osmangazi Belediyesi’nin farklı noktalardaki bilgi merkezleri ve kütüphanelerinde sınava hazırlanan ve hayallerini gerçekleştiren öğrenciler, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın verdiği yemekte buluştu.

Soğanlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan Çokgezer de katılırken, Önder Dündar üniversite öğrencilerini başarılarından dolayı tebrik etti.

Osmangazi Belediyesi’nin eğitime büyük önem verdiğini ve bu konuda birçok projeyi hayata geçirdiklerini kaydeden Lider Dündar, “Belediyemizin bilgi merkezlerinden yıl boyunca 1.092 öğrenci yararlandı. Haftada bireysel olarak çalışmaya gelen 700 öğrencimiz var. Yaz okullarımıza 450 öğrencimiz katıldı. Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizle halka açık bir yere geliyoruz ve onlarla sohbet ediyoruz. Başarılı olmak değerlidir ve başarılı olmak için çalışma ve isteklilik gerekir. Bunu istersek ve pes etmezsek başarıya ulaşırız. Başarının sonu yoktur. Temel başarı iyi bir insan olabilmektir. Ailenize, topluma ve çevrenize fayda sağlamazsanız diplomanız işe yaramaz. Üniversiteyi kazanan öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan Çokgezer, Osmangazi Belediyesi’nin eğitime her zaman büyük destek verdiğini belirterek, “Böyle bir etkinliği düzenleyen ve öğrencilere her zaman destek veren Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar’a teşekkür ediyorum.”

Yemekte Lider Dündar ile konuşan öğrenciler, üniversiteye hazırlık sürecinde kendilerine sunulan imkanlardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

damalhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu