Yaşam

Boşanmanın ardından Arzum Onan hakkında itiraflarda bulunan Mehmet Aslantuğ, paylaşımı sildi.

27 yıl önce evlenen ve bir oğulları olan Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çifti, Pazartesi günü el ele geldikleri Beykoz Adliyesi’nde tek celsede boşandı. Boşanmasının ardından Instagram hesabından Arzum Onan ile bir fotoğraf yayınlayarak duygularını paylaşan Aslantuğ, dakikalar sonra paylaşımı kaldırdı.

“6 AYDIR EV GİBİ AYIRIYORUZ”

Eski eşi ve oğluyla yıllar önce aldığı bir pozu Instagram hesabından paylaşan Mehmet Aslantuğ, 1 yıldır evliliklerinde sorun yaşadıklarını, 6 ay önce de evleri ayırdıklarını itiraf etti. Oyuncu kısa sürede sildiği paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Bu açıklama gönül koyanlara bir borçtur, kiralık gönüllerle hiç ilgisi yok. Ben bir Eylül çocuğuyum. ama mayıs ayının tuhaflıkları ile daha çok karşılaştım mesela… bir mayıs sabahı bu sevimli hanımla tanıştım.(4 mayıs 1994) duygusal göçüne başlayalı aşağı yukarı bir yıl oldu ve ben gerçekten bilmiyorum. O göçte ‘Mayıs’ın eli olsa. Son altı aydır barınma konusunda farklıyız. Zaman tersine döndü ve mahkemenin ayrılık kararı yine bir Mayıs sabahına denk geldi.”

“KEŞKE KİMSENİN YAŞAMAK ZORUNDA KALMAYMASINI İSTİYORUM”

“Neyse… Ayın günahını daha fazla çekmek istemiyorum, çünkü 19 Mayıs’ın silinmez mirası kalbimde mühürlendi. Bu vesileyle iletmek istediklerim yine bir ‘ağabey’ nasihatından çok bir ‘ağabey’ nasihatidir. kaptan: Aşk arkandayken el ele tutuşmak kolay, tutunmak da… Kaybettiğinde el vermeye çalış. omuzlar, yerçekiminin kalktığını hissedeceksiniz! Umarım kimse yaşamak zorunda kalmaz.”

Mehmet Aslantuğ’un paylaşımı neden sildiği bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu