Haber

CHP’de yeni kaset olayı: İBB Başkanlığı adaylığını açıkladı, özel fotoğrafı paylaşıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlık ettiği toplantıda, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun İBB Başkan adayı olduğu iddia edildi. Kerimoğlu’nun açıklamasının ardından sosyal medyada dikkat çeken bir fotoğraf dolaşıma girdi.

Dün Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında belediye başkanları toplantısı yapıldı. İBB Başkanlığı’na aday olduğunu toplantıda açıklayan Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun fotoğrafı sosyal medyada yayınlandı. Karede Kerimoğlu, 2 genç kadınla bir mekanda otururken görülüyor.

İBB ADAYLIĞINI AÇIKLADI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun belediye başkanlarıyla görüşmesi gündemde değil. Son olarak Gazeteci Barış Yarkadaş, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun İBB başkan adayı olduğunu açıkladı. İddialara göre Kerimoğlu, görüşmede Kılıçdaroğlu’na döndü. “İstanbul’da bir başarı elde ettik, bunu yerel seçimlerde de sürdürmek zorundayız. Üye bazında önseçim yaparsanız ben İBB Başkan adayıyım”söz konusu.

DİKKAT MEYDANI

Bu gelişmeler dikkatle takip edilirken, Kerimoğlu’nun adaylığının ardından sosyal medyada çarpıcı bir kare paylaşıldı. Kerimoğlu, fotoğrafta 2 genç kadınla yemek yerken görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu