Haber

Didem Soydan’ın gece kulübü olayını hatırlamasına tepkiler geldi: Bunu Başkası söyleseydi…

Didem Soydan, Melis İşiten’in sunduğu ‘Melis İşiten ile Zati Show’a katıldıktan sonra sözleriyle gündeme geldi. Aşık olduğu kişinin ardından gece kulübündeki anısını anlatan Soydan’a gelen tepkiler içerikte… ?

Paylaşımları, pozları ve açıklamalarıyla gündemimizde sıkça yer alan Didem Soydan, son olarak Melis İşiten’in sunduğu ‘Melis İşiten’le Zaten Gösteri’de söyledikleriyle gündemdeydi.

Programda ilk kez aşık olduğu tek bir kişinin olduğunu ve bu kişinin bir ailesi olduğu için bu kişiyi söyleyemediğini söyleyerek herkesin aklına Can Bonomo’yu getirdi.

Soydan daha sonra bu kişinin Bonomo olmadığını, ‘Amerika’da aşk yaşadığı biri olduğunu ve çevresindeki herkesin bu kişiyi tanıdığını’ söyledi.

Soydan, geçtiğimiz günlerde aylar önce katıldığı bu programda anlattığı bir anısıyla yeniden gündeme geldi.

Soydan’a “Seni iten erkek özelliği ve tipi nedir?” diye soruldu. Soydan’ın soruya verdiği cevaba tepkiler arttı.

Soydan, “Geçen gün dışarı çıktık, çocuk yanımda. Sırt sırta eğleniyoruz. Gece boyu. Çocuktan bir türlü işaret alamıyorum. Diğer Didem modumdayım, dışarı çıktık. geceleri ve belli ki bir amacımız var…”

‘Ama hiçbir gece bağlantımız yoktu. DM attığını ve paragraf yazdığını gördüm. Bu yüzden hızlıca bir paragraf yazdım. Eğer gece boyunca endişelendiysem… Peki, ‘Hadi bir şeyler içelim, cin tonik, kahve içelim…’ diye yazdı. Cin tonik içmeyeceğim, kahve içmeyeceğim, flört etmeyeceğim, seninle seks yapmayacağım… Yoksun kaldın, bütün gecemi boşa harcadın. ‘Diğer çocuklara bakardım.’

Didem Soydan’ın tepki çeken anısı…

1. Soydan’a sosyal medyada gelen tepkiler şöyle oldu:?

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11’inci.

12. Peki ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım.

haber-oguzeli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu