Haber

‘Dünya Dostluk Günü’ eğlenceli etkinliklerle kutlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 2011 yılından bu yana tüm dünyada kutlanan Dünya Dostluk Günü’nü de unutmadı. Dünya Dostluk Günü, gençlerin katılımıyla düzenlenen renkli etkinliklerle kutlandı.

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tarafından 2011 yılından bu yana tüm dünyada kutlanan Dünya Dostluk Günü kapsamında Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından eğlenceli etkinlikler düzenlendi. Konyaaltı Sahil Park’ta gerçekleştirilen etkinliğe katılan gençler hem eğlenme hem de sosyalleşme fırsatı buldu.

YENİ ARKADAŞLAR

Genç Antalya Gönüllüleri Sorumlusu Minenur Demirkıran, Dünya Dostluk Günü’nün gençlerin sosyalleşmesi ve yeni dostluklar kurması için değerli bir gün olduğunu söyledi. Demirkıran, “Genç Antalya Gönüllüleri ile bu özel günü kutlamak için buradayız. Birleşmiş Milletler bugünü Dünya Dostluk Günü olarak belirledi. Dostluk iyi ve kötü günde birliktelik sağlar. Bugün burada arkadaşlarımızla sosyalleşebileceğimiz ve eğlenebileceğimiz güzel bir gün geçirdik.”

LİDER BOCEK’E GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER

Gönüllülerden Sümeyye Ülger, yeni arkadaşlar edinebilecekleri ve sosyal faaliyetlerde bulunabilecekleri bir etkinlik düzenlediklerini belirterek, “Şu anda en çok ihtiyacımız olan şey huzur içinde yaşamak. İnşallah doğayla, havayla, ağaçla dost olabildiğimiz bir nesil oluruz” dedi. Gönüllülerden İlyas Barış da Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne böyle bir etkinlik düzenlediği ve gençlerin sosyalleşmesini sağladığı için teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu