Haber

Erdoğan’ı suçlayan Akşener, özür dilemek yerine üste çıkmaya çalıştı!

FLAŞ HABER: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin kümelenme toplantısında konuştu. İYİ Parti binasına isabet eden kurşundan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sorumlu tutan Akşener, özür dilemek yerine tepeye çıkmaya çalıştı. Partisinin grup toplantısında konuşan Akşener, “Senden de özür dileyeceğim değil mi? bu günlere çok kolay gelin.” söz konusu.

Meral Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

SOSYAL MEDYA YÖNETMELİĞİNE TEPKİ

BTK, seçimlere 39 gün kala yeni bir sosyal medya düzenlemesini hayata geçirdi. Bundan sonra sosyal medya platformları, bireysel bilgileri yetkili makamlara iletmekle yükümlü olacak.

Herhangi bir yargı kararı olmaksızın iletecektir. Yani İçişleri Bakanlığı yetkilisi ‘bilgiyi ver’ dediğinde o bilgi iletilecek. Suçu sabit olmayan kişilerin tüm kişisel bilgileri talep edilebilir.

DIŞ TİCARET RAKAMLARI

Hani önündeki tek dezavantaj parlamenter sistemdi… Konuşmalar yapıyordunuz, ne oldu, ne değişti? Size her istediğinizi veren bu millet, büyümemenizin bedelini çekmek zorunda mı?

Türkiye sizin beceriksizliğinize daha fazla katlanmak zorunda mı? Göreve gelince meydanda verdiğin sözü unuttun.

Geçen yıl cari fazla veririz diyordunuz, çok değil. Ne oldu, rekor cari açık verdik. Hala aynı şeyleri söylüyorsun. Seçimin telaffuzunu değiştirme zahmetine bile girmiyorsunuz.

“YENİ BİR YÖNETİM YAKLAŞIMI GETİRMEK İSTİYORUZ”

Türkiye böyle ucube bir yönetimi hak etmiyor. UYGUN Partisi olarak Türkiye’ye yepyeni bir yönetim anlayışı getirmeyi amaçlıyoruz. Milletimizin iradesine hak ettiği değeri göstermeye talibiz.
 

İYİ PARTİ BİNASINA KURŞUN VURUYOR

Recep bey çıktı ve benden bir özür bekledi. Utanmazsanız kurşunla saldırmaktan parti binamızı tutuklarsınız. Senden özür dilemem gereken tek şey bu mu? Hadi çık oradan, çok beklersin. Unutmayın biz bu günlere kolay gelmedik.

LÜTFULLAH KAYALAR GÜZEL PARTİ’YE KATILDI

Anavatan Partisi iktidarı döneminde bakanlık yapan Lütfullah Kayalar, İYİ Parti’ye katıldı. ÂLA Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, Kayalar’ın rozetini taktı.

KAYNAK: HABER7

serdivanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu