Haber

İsrailli hahamdan skandal sözler: Tanrı bize çocukları öldürmemizi emrediyor

İsrail 7 Ekim 2017 yılında başlayan Filistinlilere yönelik soykırım saldırıları aralıksız devam ediyor. savaşın 17. günde Filistin tarafındaki ölü sayısı ise 5 bine yaklaştı. Alınan son bilgilere göre İsrail’in hava saldırıları en az 4 bin 651Filistinliler hayatını kaybediyor 1873 çocuğuŞu belirtiliyor.

YAHUDİ HAHAM’DAN SKANDAL SÖZLER

Savaş ve insanlıkİsrail’in suçu işlendi Gazze Türkiye’yi açık hava hapishanesine çevirerek binlerce sivili katletmesine dünya tepki gösterirken, İsrail Yahudi Hamamı’ndan saldırılarla ilgili skandal açıklamalar geldi. Çok sayıda sivil ve çocuk zarar gördü İsrail ve Hamasortasındaki çatışmalar hakkında yayınlandı İsrailli Haham Yaron ReuvenFilistin topraklarını işgal eden İsrail’in ne kadar korktuğunu neredeyse itiraf ediyordu.

İsrailli Haham Reuven,Çocukların öldürülmesini kutsal kitaplarına bağladı ve şu ifadeleri kullandı;

“Tanrı bize çocukları öldürmemizi emrediyor. Kutsal kitabımız savaş zamanında kimseyi sağ bırakmamamızı emrediyor. Merhamet yok. Bir çocuğa bile merhamet edemezsin. Merhamet edersen, o çocuğun büyüyünce öldüreceği kurbana zalimlik etmiş olursun. Çünkü o çocuğun içinde büyüyeceği ideoloji babasının ideolojisinden daha kötüdür. Tevrat’ın 25. suresinin 19. ayetinde erkek, kadın ve çocukların yaşamaya hakkı olmadığı bildiriliyor. Allah çocukların da öldürülmesini emrediyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu