Haber

Kaş Belediye Spor futbol takımı sezonu dualarla açtı

Kaş Belediyesi Antalya 2. Amatör Lig’de yarışacak SporFutbol takımı yeni sezona dualarla “merhaba” dedi.

Sezonda şampiyon olmayı hedefleyen Kaş Belediye Spor, 2022-2023 futbol sezonunu törenle açtı ve taraftarıyla buluştu. Ağullu Stadı’nda yapılan dönem açılışında kurbanlar kesildi, dualar edildi. Teknik ekip ve oyuncular tanıtıldı. Açılışta konuşan Kaş Belediyesi Spor Lideri Salih Usta, yeni dönemin keyifli ve güzel geçmesini dilediğini söyledi.

Yeni bir kulüp olduklarını belirten Lider Salih Usta, “Bugün uzun yıllar sürecek bir yolculuğa çıktık. Hep birlikte güzel bir sezon geçirmeyi hedefliyoruz. Dostluk ve kardeşlik içinde maçlarımızı oynayacağız. Başta Kaş Belediye Spor olmak üzere tüm takımlara başarılar dilerim.”

Cumhuriyet Başsavcısı Tufan Çaldıran, İlçe Emniyet Müdürü Suat Kutbay, Cumhuriyet Savcısı Beytullah Sakar, Gençlik ve Spor İlçe Başkanı Abdülhamit Özkoçak, AK Parti İlçe Başkanı Okay Alım, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Murat Yılmaz, Belediye Meclis Üyesi Muzaffer Gökçül, Esnaf ve Sanatkarlar Odası . Lideri Ali Çalışkan, muhtarlar, Kaş Belediyesi Spor yönetim kurulu üyeleri ve ana sponsor firma sahibi Kemal Kofalak da katıldı. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu