Haber

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı: ‘Sivasspor ile dostluğumuz devam edecek’

– Ali Çamlı: “Sivasspor ile dostluğumuz devam edecek”

Kayserispor Kulüp Başkanı Ali Çamlı:

“Dostluk maçıydı”

“Sporda görmek istediğimiz tablo bu”

SİVAS – Kayserispor Kulüp Başkanı Ali Çamlı, DG Sivasspor maçıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu kardeşlik ve dostluk sonsuza kadar devam edecek. İnşallah seneye Sivasspor’umuza ve Kayserispor’umuza başarılar diliyorum.”

Spor Toto Üstün Lig’in son haftasında Kayserispor deplasmanda Sivasspor ile 1-1 berabere kaldı. Kayserispor’un kulüp lideri Ali Çamlı, maçın ardından stat çıkışında basın açıklaması yaptı. Çamlı, “Ligdeki son maçta kadim dostlukları uzun süredir devam eden iki şehrin grupları karşı karşıya geldi. Dostluk ve kardeşlik dolu bir maç oldu. Gelen herkese teşekkür ediyoruz. seneye başladı grupta yeteri kadar maç oynadı sahada ne hakemin ne de sporcuların zorlayıcı bir hareketi olmadı sporda görmek istediğimiz tablo bu isteyip dilediğimiz manzara bu Bakınız özellikle Sivasspor ve Kayserispor maçlarında. Bu kardeşlik ve dostluk sonsuza kadar devam edecektir. İnşallah seneye Sivasspor’umuza ve Kayserispor’umuza başarılar diliyorum” dedi.

“Desteğe ihtiyaç var”

Onlara destek olunması gerektiğinin altını çizen Çamlı, “Sahaya çıkıp hepsini oynamak sorun. Ekonomileri çok ağırlaştı. Bu nedenle illerin kadrolarını ve grubu yöneten idare meclislerini desteklemek gerekiyor. , bu çok değerli. Ne Mecnun reisi ne de Ali Çamlı onlara tek başına önderlik edemez. “Bütün şehirler buna sahip çıkacak ve taşıyacak. Umarım hem Sivas’ın hem de Kayseri’nin bu konuda hassas olduğunu biliyoruz. Şehrimizin önümüzdeki yılın planlamasına hem Mecnun lideri hem de benim için destek vermesini temenni ediyorum” dedi.

“Mensah ve Gavranovic kesinlikle gittiler”

Takımdan ayrılacak oyuncular hakkında neler söylemek istersiniz? Çamlı, “Mensah ile sözleşmemiz sona erdi. Gavranoviç ile bitti, Majit ile görüşmelerimiz devam ediyor. Emrah Başsan ile görüşmemiz devam ediyor. Süresi biten sporcumuz yok. Mensah ve Gavranovic kesin gitti, görüşmelerimiz devam ediyor.” Attamah ve Emrah ile devam ediyor.” cevabı verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu