Haber

Kebapçıda çocuklara lahmacun atölyesi verildi

İstanbul’da bir kebapçıda çocuklu aileler için lahmacun atölyesi düzenliyor. İşletmeci İzzettin Oral, “Çocukların eğlenmesi için farklı atölyeler düzenliyoruz. Çocuklarımız burada lahmacun, makarna gibi farklı yemekleri yapmayı öğreniyor. O dönemde çocuklarımızın aileleri de keyifli, sakin ve rahat bir şekilde yemeklerini yiyebiliyorlar.” .”

Çocukluğundan itibaren mesleğe başlayan ve restoranında çocukların keyifli vakit geçirmesini isteyen Hasan Usta Kebap Müdürü İzzettin Oral, “İstanbul Kadıköy’deki şubemizde çocuklar için atölyeler düzenliyoruz. Burada şeflerimizden makarna ve lahmacunlar farklı zamanlarda düzenlediğimiz bu eğlenceli etkinliklerde, “Yaptıkları yemekleri aileleri ile birlikte yiyorlar. Bunun dışında çocuk oyun parklarımız ve bebek bakım odalarımız ile ailelere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Çocuklar gözetmenler nezdinde oyunlarını oynarken, aileler de rahatlıkla kahvaltı yapabilir veya yemeklerini yiyebilir” dedi.

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÖNCELİKLİDİR”

İzzettin Oral, “Biz büyük bir aile işletmesiyiz ve misafirlerimize aile bireyleri gibi olmayı borçluyuz” dedi.

“Örneğin etimizi birebir soydan gelen koyunlardan alıyoruz. Kuzu etinin tamamını kullanıyoruz. Et dışındaki ürünlerde de her zaman 1. kalite ürünleri özenle seçiyoruz, bu da hizmet kalitemizi savunmamızı sağlıyor. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir.İş ve hizmet kalitesini garanti altına almak için.Franchising vermiyoruz.Markamızın aile işletmesi sıcaklığını ve samimiyetini kaybetmesini istemiyoruz.”

Türk kebabının lezzetini tüm dünyaya taşımak istediklerini vurgulayan İzzettin Oral, bunu kendi imkanları ve ekipleriyle yapacaklarını söyledi.

“ARACA KEBAP HİZMETİNE BAŞLADIK”

Oral, “Restoranlarımızda her zaman yeniliklere açığız, hizmet kalitemizi artırmak için her zaman yeni fikirler buluyoruz. İstanbul Kadıköy’deki şubemizde böyle bir yeniliği yaparak arabaya servis sistemimizi kurduk” dedi. à la carte gel gel paket al dediğimizde insanlar kalabalık ortamlara girmek istemiyor hasta olabilir ama Hasan Usta’nın kebaplarından istiyor ve arabada özel yemek istiyor. Bu gibi durumlar için araca hızlı servis.Müşterilerimiz araçlarından istedikleri ürünleri sipariş edip diledikleri gibi yemeklerini yiyebiliyorlar.Bildiğimiz kadarıyla Türkiye’de araç servis sağlayıcısı ilk kebapçı biziz” dedi. .

feke-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu