Haber

Konya Sedirler Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları hızla ilerliyor

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından kente kazandırılacak olan Adana Çevre Yolu Sedirler Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Sedirler Köprülü Kavşağı’ndaki çalışmaları yerinde inceleyerek son durum hakkında bilgi aldı. Konya trafiği için önemli çalışmalardan biri olan Sedirler Köprülü Kavşağı’ndaki çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Önder Altay, “226 milyona ihale ettiğimiz işinde fore kazık yapım sürecini tamamlamak üzereyiz. “Trafike aşağıdan vererek şehrimizin trafiğinde değerli bir konfor yaratmayı planlıyoruz. Trafiğin en yoğun olduğu bölgede yer alan Sedirler Kavşağı’ndaki çalışmamızla Konya trafiği için önemli bir adım atmış olacağız” dedi.

“Yeni alt geçitler için hazırlıklarımızı tamamladık”

Sedirler Kavşağı’nda trafiği aksatmadan kesintisiz akışı sağladıklarını kaydeden Lider Altay, “Hemşerilerime sabrınız için teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa sürede onu da tamamlayıp Konya’ya yeni bir kavşak kazandıracağız. Ayrıca Taş Köprü Altgeçidi ile ilgili çalışmalarımız da aralıksız devam ediyor.Yeni altgeçitlerle ilgili de hazırlıklarımızı tamamladık. İnşallah Konya’da trafiği rahatlatmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.” – KONYA

dogansarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu