Haber

Pınar Karşıyaka Teknik Direktörü Ufuk Sarıca: ‘Bu turların en önemli maçı üçüncü maç’

Türkiye Sigorta Basketbol Harikalar Ligi’nde 1-1 devam eden play-off yarı final serisinin üçüncü maçında Türk Telekom’u konuk edecek olan Pınar Karşıyaka’nın Başantrenörü Ufuk Sarıca, “Oynanacak iki maç daha var. Bence bu turlardan en önemlisi üçüncü maçtır.” söz konusu.

Sarıca yaptığı açıklamada, serinin ilk maçında berbat bir performans sergiledikleri dün ribaundlarda ve boyalı alanda performanslarını artırdıklarını belirtti.

Hücumda bazı hatalar yaptıklarını belirten Sarıca, şunları söyledi:

“Maçın geneline bakacak olursak çok akıllı oynadık. Hücumda hemen hemen bütün planlarımızı yaptık. Dolayısıyla ilk maçta ortaktık ve bu maçı daha rahat kazandığımızı düşünüyorum. Çok tehlikeli bir takım, maçtan önce de söylediğim gibi değişen bir şey yok.” Oynanacak ve kazanılacak iki maç daha var. Bence bu turların en önemli maçı üçüncü maç. Çünkü 2-0 kaybetseniz veya 2-0 önde olsanız bile kazanmak zorundasınız.”

İzmir’de oynayacakları iki maçta da çok güzel bir atmosfer olacağını belirten Sarıca, “Bu iki maçta da akıllı oynamamız gerekiyor. Duygularımızı biraz daha geri plana atıp oyuna bağlı kalmamız gerekiyor. plan.” sözlerini kullandı.

koseajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu