Teknoloji

Steam’in Oyun Notları Özelliği Sonunda Geldi

Mart ayının sonunda, gerçek SteamDB sitesinden Pavel Djundik, Game Notes özelliğinin Steam mağazasının hem tarayıcı hem de uygulama sürümü için geleceğine işaret eden bir paylaşım yaptı. Yeni güncelleme ile Steam’in Oyun Notları özelliğiSonunda piyasaya sürüldü, ancak şimdilik beta sürümünde mevcut.

Yayınlanan yeni Steam beta güncellemesi büyük yenilikler getiriyor. Bunlardan en öne çıkanları, Shift + Tab tuşlarına basarak ulaştığınız orta ekranda ayrı ayrı görüntülenen sohbetler, başarı ilerleme, rehberler, tartışmalar ve internet tarayıcısıdır. Üstelik özelleştirerek hangilerinin geleceğine karar verebiliyoruz, istediğimizi ortada sabitleyebiliyoruz ve bu sayede oyun esnasında görünür durumda tutabiliyoruz ve sadece içerik olacak şekilde de ayarlayabiliyoruz. görünür. Hatta internetten tam analiz görüntüsünü açıp Shift+Tab ile ulaştığımız ekrana yerleştirip takıldığımız yeri o formda geçebiliyoruz.

Günümüzde bazı oyuncular taşınabilir cihazlarından ilgili görseli açıp bilgisayar ekranı ile taşınabilir cihaz ekranı arasında gidip geliyor ancak Valve şirketi bu bahis için bir alternatif sunmayı düşündü. Yararlı olmak üzere.

Steam’in Oyun Notları Özelliği Kullanıcılara Yayınlandı

Bunların dışında bir önceki paragrafa geri dönersek oyun esnasında not almak isteyen oyuncular da unutulmamış. Özellikle yaşça büyük oyuncular oyun oynarken kilit noktalarda kalem kağıt kullanarak not almamız gerektiğini bilirler. Daha sık karşılaştığımız bulmacaların analizi için baştan hesaplamanın zor olduğu zamanlarda devreye giren bu formül, Steam mağazasında yer alacak. Yani kalem ve kağıda ihtiyaç duymadan not alabileceğiz. Ayrıca internetten bulduğunuz harita görüntüsünü ekrana sabitleyerek iki kez Alt+Tabing yapmadan haritayı sürekli olarak görmek mümkün olacaktır.

Bu özellikler elbette Steam mağazasının beta istemcisi aracılığıyla edinilebilir. Beta istemciye nasıl erişeceğinizi bilmiyorsanız buradan kontrol edebilirsiniz.

kocasinanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu