Haber

Aysen Sabancı’yla 10 yıldır birlikte olan Mirkelam’dan beklenmedik itiraf: “Aşk falan yok”

Bir süredir ortalıkta görünmeyen Mirkelam, Etiler’deki bir alışveriş merkezinde yeni imajıyla görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, bembeyaz bıyıklarıyla dikkat çekti. 90’lı yıllara damgasını vuran müzikleriyle anılan Mirkelam, 10 yılı aşkın süredir devam eden ilişkilerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Aysen Sabancı’yla olan bağına ilişkin sorulan sorulara “Aşk yok” diyerek verdiği yanıt herkesi şaşırttı.

İşte Mirkelam ve Aysen Sabancı ile ilgili son durum…

İlgili Makaleler

Etiler’de bir alışveriş merkezinde uzun süre sonra görülen Mirkelam’ın yeni imajı dikkat çekti. 57 yaşındaki ünlü müzisyen, bembeyaz bıyıklarıyla kendine yeni bir imaj yarattı.

Mirkelam gazetecilerin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi. Özellikle ilişkisine ilişkin yaptığı açıklamalar herkesi şaşırttı.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mirkelam, hayranlarına albümün müjdesini verdi.

90’lı yıllarda ses getiren ‘Her Gece’, ‘Tavla’ ve ‘Hatıralar’ gibi şarkılarıyla anılan Mirkelam, şunları söyledi: ‘Her şey yolunda. Yerlere çıkmaya devam ediyoruz. Pek çok albüm projesi var. ‘Bunları kaldırmak için hazırlık yapıyoruz’ sözleriyle albümün müjdesini verdi.

10 yılı aşkın süredir Aysen Sabancı’yla birlikte olan Mirkelam, gazetecilerin aşk hayatıyla ilgili sorularını “Aşk yok” diyerek yanıtladı.

Aşk hayatı ve Aysen Sabancı’yla ilişkisine ilişkin soruları yanıtlayan Mirkelam, muhabirlerin aşk hayatıyla ilgili soru sorması üzerine “Aşk yok” dedi.

Ünlü müzisyenin bu cevabı üzerine basın mensupları da şu soruyu sordu: ‘Ayşen Hanım’la ilişkiniz bitti mi?’ soruyu sordu. Mirkelam, ‘İlişkimiz henüz bitmedi. ‘Aşk da yok.’ o cevapladı.

“Aşk yok” diyerek insanların kafasını karıştıran Mirkelam, evlilik sorusuna “Evliliği düşünmüyoruz” diyerek yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu