Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın devir teslim törenine katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nda düzenlenen daire devir teslim törenine katıldı.

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na atanan Mehmet Özhaseki, bakanlıkta düzenlenen törenle görevi Murat Kurum’dan devraldı.

Törene katılan Büyükkılıç, yeni kabinedeki tüm bakanları tebrik ederek başarılar diledi.

Büyükkılıç, Özhaseki’nin ülkeye ve Kayseri’ye örnek ve öncü hizmetler vereceğine inandıklarını ifade etti. ifadeleri kullandı.

Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Açılış Töreni”ne katıldı

Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara’daki yemin ve göreve başlama törenlerine katıldı.

Kayseri halkının selam ve sevgilerini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ilettiğini belirten Büyükkılıç, “Türk Yüzyılı başlıyor. 21 yıldır olduğu gibi biz de var gücümüzle hizmet etmeye devam edeceğiz.” sözlerini kullandı.

Kayseri OSB Lideri Yalçın yeni kabineyi değerlendirdi

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Mehmet Yalçın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yeni kabine hakkında açıklamalarda bulundu.

Açıklanan kabinenin üretime, istihdama ve ihracata dayalı büyümeye odaklanan Türk sanayicilerine heyecan verdiğini kaydeden Yalçın, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çalışacak yeni kabinenin hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. ülkemize ve milletimize hayırlar getirsin.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu