Ekonomi

TÜRMOB Başkanı Emre Kartaloğlu Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı Emre Kartaloğlu, sarsıntının acısının yüreklerde hissedildiği bu dönemde Ramazan Bayramı’nın karşılandığını belirterek, Milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve barış diliyoruz. sözünü kullandı.

Kartaloğlu, Ramazan Bayramı münasebetiyle yayınladığı bildiride, hoşgörü, merhamet, mağfiret ve sabır ayı olan Ramazan’ın ardından birlik ve beraberliğin daha da perçinlendiğini, sevinçlerin, mutlulukların ve üzüntülerin paylaşıldığı bir bayram olduğunu belirtti. fark edildi.

Deprem felaketinin acısının yüreklerde hissedildiği bu dönemde Ramazan Bayramı’nın coşkuyla karşılandığını belirten Kartaloğlu, şöyle konuştu:

“Karşılıklı saygı ve sevgiyi yücelten bayramlar, küskünlüklerin ve küskünlüklerin bir kenara bırakıldığı, güzelliklerin paylaşıldığı, sevgi ve saygının arttığı, insanların birbirine yakınlaştığı bir ortam yaratır. Ramazan Bayramı, Ramazan Bayramı gibi pahalı değerleri benimsememizi sağlar. barışı, kardeşliği, sevgiyi ve hoşgörüyü bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ayrımcılığı ve şiddeti teşvik eden Ramazan Bayramı’nın milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve barış getirmesini dilerim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu