Haber

Sarıyer’de iki esnaf arasındaki kavga kanlı bitti

SARIYER’de iki esnafın ‘duman’ kavgası, yakınlarının da dahil olmasıyla kavgaya dönüştü. Polisin güçlükle ayırdığı kavgada bir kişi yaralanırken, olaylar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kavga, dün akşam saatlerinde Pınar Mahallesi Balabandere Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, sokaktaki şekerci dükkanının arka duvarına bitişik olan kahvehaneden dumanlar çıktı. Tatlıcı, kahvehane sahibine dumandan rahatsız olduğunu ve engellemesini söyledi. İki esnaf arasında çıkan tartışma büyüyerek taraflar birbirine vurmaya başladı. Kahvehane sahibinin kargaşa içinde olduğunu gören aile bireyleri de kargaşaya karıştı. Sokağa taşan kargaşada, kahvehane sahibinin yakınları şekerci dükkanındaki masa ve sandalyeleri birbirine fırlattı.

KADIN BAŞINDAN YARALANDI

Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen polis, kalabalık grubun kargaşasını güçlükle ayırdı. Çıkan arbedede bir kadın başına aldığı sopa darbesiyle yaralandı. Yaralı kadına olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından sağlık ekipleri ambulansla hastaneye kaldırdı.

BOT MAĞAZAYA FIRLATILDI Bir kişi kavga anlarını cep telefonu kamerası ile kaydetti. Görüntülerde kalabalık grubun şekerci dükkanına saldırdığı ve gruptan bir kişinin elindeki dubayı fırlattığı görülüyor. Daha sonra polis ekiplerinin olay yerine gelerek kargaşaya müdahale ettiği anlar da görüntüye dahil edildi. Polis ekipleri, arbedeye karışan tarafları gözaltına alarak emniyete götürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu