Teknoloji

Yeni The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Fragmanı

Nintendo, yeni Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları fragman yayınlandı. Çıkışına iki haftadan az bir süre kalan oyun için heyecan artarken, bu yeni fragman da ateşe bir odun parçası daha fırlattı. Detaylar burada.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı niteliğinde olmasının yanı sıra kendi hikayesini de anlatacak olan Tears of the Kingdom, 12 Mayıs 2023 Cuma günü Switch için özel olarak satışa sunulacak. Selefinin yapısını büyük ölçüde koruyacak olan devam oyunu, daha dikey keşif olanakları sunmak için genişletilmiş bir açık dünya sunacak. Hikayede Link ve Zelda, Hyrule krallığını yok edecek kötü bir güce karşı birlikte çalışacaklar.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’dan Yeni Fragman Yayınlandı

Geri sayım devam ederken The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom tanıtımları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda bir dakika civarında yeni bir fragman yayınlandı.

Genel olarak daha önce gördüğümüz sahneler bir kez daha önümüze getirilse de sonlarda yeni şeyler görmek de mümkün. Örneğin Ascend ve Utrahand yetenekleri, Talus ile savaş ve dahası ekranımızda.

Bize oldukça keyifli bir deneyim yaşatacak gibi görünen The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, çeşitli kaynaklardan silah üretebileceğimiz Fuse gibi yaratıcı bir mekanik, Construct dahil yeni düşmanlar, çok katmanlı harita yapısı, yeni yöntemler içeriyor. Karşınıza çıkacak bulmacaları ve çok daha fazlasını çözmek için. fazlasını sunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu